Doska napájacieho rozhrania ABB SDCS-PIN-11 3ADT306100R0001
Rozmery: 25x24,3x4,5cm
Hmotnosť: 0,55 kg
Pre cenovú ponuku a ďalšie informácie kontaktujte Sales Felicia:
Mobil: +86 18030132586
E-mail: cn@mooreplc.com
Whatsapp (Wechat): +86 18030132586
Zaslať požiadavku
Popis
Popis produktov
TheDoska napájacieho rozhrania SDCS-PIN-11 3ADT306100R0001sa používa pre menič AC a DC moduly merania vysokoohmického napätia model C1. Používajú sa 2 rôzne verzie merania teploty chladiča pomocou PTC. Používané typy sú: snímač SDCS-PIN-11 pre 25 A, 50 A a 75 A prevodníky škálovanie pre menovitý prúd, detekcia nulového prúdu pri 500 V a HW typové kódovanie SDCS-PIN-12 pre 50 A prevodníky pri 600 V{24} Ak je nainštalovaná doska SDPCS – 1} DCF50x-0025...0075 / DCF60x-0025...0075, Dosky SDCS-PIN-1x sa skladajú z: potom rezistory R113, R116 a R119 nespúšťajú impulzné obvody a impulzné transformátory zabudované meranie prúdu kotvy cez prúd Poznámka: transformátory Ak sa pre túto súčiastku tlmiča DCF použije ako ochranný obvod transformátor... (pozostáva z RC obvodov a prvkov MOV), potom je potrebné odstrániť odpory R113 / R116 / R119 (hodnota=0 Ω)
product-772-512
Naše kontaktné informácie
Predajca Felicia
Mobil +86 18030132586
Email cn@mooreplc.com
Wechat +86 18030132586
Whatsapp +86 18030132586
Parametre produktu
Položka Špecifikácia
Typ produktu Doska napájacieho rozhrania
Model SDCS-PIN-11
Číslo dielu 3ADT306100R0001
Určené pre Jednosmerné pohony / riadiace systémy ABB
Primárna funkcia Úprava napätia a pomocná distribúcia energie
Rozsah vstupného napätia 20–1200 VAC / 24–1100 VDC (v závislosti od pripojení)
Výstupné napätie ±15 V, ±24 V pre pomocné obvody
Izolácia 2,5 kV zosilnené medzi poľnou a logickou stranou
Analógové vstupy 8 diferenciálnych kanálov, ±10 V, 16-bit
Analógové výstupy 4 izolovaný ±20 mA / ±10 V
Digitálne vstupy 24 opto{1}}izolované, 24 V DC
Digitálne výstupy 16 MOSFET, 60 V / 500 mA, odolný proti skratu-
Typ montáže Vnútorná zostava PCB
Prevádzková teplota –25 stupňov … +70 stupňov
Skladovacia teplota –40 stupňov … +85 stupňov
Relatívna vlhkosť 5 % – 95 % bez{2}}kondenzácie
EMC / prepätie IEC 61000-4-5 Úroveň 4 (4 kV), IEC 61000-4-3 30 V/m